Koszyk

O nas

o nas

O NAS

Od 2013 roku zapewniamy Wam szybki, bezpieczny i wygodny sposób zakupu różnorodnych, sprawdzonych akcesoriów dla dorosłych, a wszystko dla Waszej wygody i przyjemności.

zaufanie

Sprzedaż prowadzimy w oparciu o zarejestrowaną działalność gospodarczą w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez Ministerstwo Rozwoju. Jesteśmy zarejestrowanym płatnikiem podatku VAT, na nasze produkty zawsze otrzymasz dowód zakupu: paragon lub fakturę VAT. Wpis do CEIDG możecie sprawdzić TUTAJ: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=e02f8524-9990-4484-968d-4cb514d9dcfb.

Z kolei w ramach sprzedaży suplementów diety posiadamy wpis w rejestrze zakładów podlegających urzędowej kontroli Organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Naszym celem jest dostarczanie produktów spełniających najwyższe wymagania jakościowe, w konkurencyjnych cenach oraz w sposób absolutnie dyskretny dla naszych klientów.

Kupując w naszym sklepie możecie być pewni, że:

  • dbamy o Wasze bezpieczeństwo i dyskrecję, to absolutna podstawa w tej branży,
  • wszystkie produkty są nowe i oryginalne, pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dystrybutorów,
  • systematycznie rozszerzamy asortyment (kilka tysięcy produktów w ofercie), aby sprostać Waszym potrzebom,
  • słuchamy Was, dbamy o jakość Waszej obsługi- jesteście dla nas najważniejsi.
  • wysyłkę realizujemy z własnego magazynu, z Polski.

Przeżyj erotyczną przygodę z naszymi produktami!

media o nas MEDIA O NAS

Sprawdź również, co mówią o nas media:

Media o nas - kraina-doznan.pl

słuchamy was SŁUCHAMY WAS

Twój głos jest dla nas najważniejszy. Jesteśmy dla Was. Liczymy na Twoją szczerą opinię, żebyśmy mogli maksymalnie dopasować nasze usługi i produkty do Ciebie.

Aby stale podnosić jakość świadczonych usług, jak również odpowiednio dobierać produkty do oferty uczestniczymy w programach:a

opineo

 

 

 

Opineo.pl wyróżnia sklepy, które aktywnie zbierają opinie i słuchają swoich Klientów. Każdy sklep z uczestniczących w programie oznaczony jest na stronach Opineo powyższym logotypem. Klienci mają pewność, że sklep analizuje każdą opinię zamieszczoną w serwisie Opineo.pl. I co najważniejsze, opinie Klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju sklepu oraz poprawiania jakości obsługi.

ceneo

 

 

 

Program „Zaufane Opinie Ceneo” to najpopularniejszy system rekomendacji sklepów internetowych w Polsce. Opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w konkretnym sklepie internetowym. Fakt, że opinie pochodzą bezpośrednio od klientów, stanowi dużą przewagę nad zwykłymi opiniami, które może wystawić każdy. Klienci w „Zaufanych Opiniach” dzielą się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi uwagami na temat swoich doświadczeń zakupowych, co gwarantuje rzetelny obraz sklepów.

trusted shops

 

 

 

W 2017 roku dołączyliśmy do elitarnego grona sklepów certyfikowanych Trusted Shops.

Przed przyznaniem znaku sklepy internetowe są kompleksowo sprawdzane pod kątem zgodności z kryteriami jakości Trusted Shops. Należą do nich surowe wymogi dotyczące standardu obsługi i odpowiedniej organizacji prawnych aspektów sprzedaży.

Wynikające z tego bezpieczeństwo jest doceniane przez klientów z wielu krajów. Znak jakości, opinie klientów i ochrona kupującego Trusted Shops należą do rozwiązań cieszących się w Europie największym zaufaniem.

Trusted Shops oprócz poczucia bezpieczeństwa zapewnia kupującym jego konkretne potwierdzenie. Oferują klientom certyfikowanych sklepów internetowych ochronę kupującego do kwoty 10 000 zł przy każdym zamówieniu.

Więcej informacji znajduje się tutaj:

https://www.trustedshops.pl/#bestellubersicht

certyfikat trusted shops trusted shops pismo
Popularne kategorie
Nasi partnerzy
orlen paczka
DPD
Logo Inpost Paczkomaty
Logo Pocztex
blik
Logo Payu
Logo Paypal
Logo Mastercard
Logo Visa
Logo Ing
Uczestniczymy w
opineo
ceneo
trusted shops
zaufane.pl opinie konsumenckie

Weryfikacja wieku!

CZY MASZ SKOŃCZONE 18 LAT?

TAK NIE