Koszyk

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo BEZPIECZEŃSTWO

 

Zapewniamy Wam bezpieczeństwo zarówno od strony procesu pakowania przesyłek, jak również sposobu dokonywania transakcji i ochrony danych.

 

Sprawdź, jak usprawniliśmy proces pakowania przesyłek w związku z zagrożeniem epidemicznym:

 

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA

 

bezpieczeństwo GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY

Gwarantujemy naszym klientom 100% pewność, że zakupione produkty są fabrycznie nowe. Świadczą o tym plomby, stickery, którymi zabezpieczone są produkty. W zależności od producenta i dystrybutora występują plomby przeźroczyste, z hologramem lub napisami. Niektóre produkty są również zabezpieczane hermetyczną folią. Przez wgląd na higieniczny i intymny charakter naszych produktów takie zabezpieczenie daje pewność kupującym, że są pierwszymi osobami, które używają zakupionego produktu.

Dlatego produkty z uszkodzonymi plombami, pozbawione plomb, czy fabrycznych folii nie podlegają zwrotom. To konieczność, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny naszych klientów. Z tego względu nie posiadamy w sprzedaży produktów używanych - ze zwrotów, czy reklamacji.

Prosimy się zapoznać z warunkami zwrotów/ odstąpienia od umowy w przypadku takich produktów, gdzie najważniejszą kwestią jest ochrona zdrowia i względy higieniczne.

https://kraina-doznan.pl/zwroty,p8.html

przykładowa plomba

Przykładowa plomba zabezpieczająca produkty higieniczne. W zależności od producenta stosowane mogą być hermetyczne folie, stickery, czy hologramy.

trusted shops CERTYFIKAT TRUSTED SHOPS


Przed przyznaniem znaku sklepy internetowe są kompleksowo sprawdzane pod kątem zgodności z kryteriami jakości Trusted Shops. Należą do nich surowe wymogi dotyczące standardu obsługi i odpowiedniej organizacji prawnych aspektów sprzedaży.

Wynikające z tego bezpieczeństwo jest doceniane przez klientów z wielu krajów. Znak jakości, opinie klientów i ochrona kupującego Trusted Shops należą do rozwiązań cieszących się w Europie największym zaufaniem.

Trusted Shops oprócz poczucia bezpieczeństwa zapewnia kupującym jego konkretne potwierdzenie. Oferują klientom certyfikowanych sklepów internetowych ochronę kupującego do kwoty 10 000 zł przy każdym zamówieniu.

Więcej informacji znajduje się tutaj:

https://www.trustedshops.pl/#bestellubersicht

 

ochrona danych osobowych DANE OSOBOWE

Twoje dane osobowe są przez nas ściśle chronione. Nie udostępniamy danych do celów innych niż realizacja zamówień. Przestrzegamy regulacji Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). W tym celu stosujemy m.in. certyfikat SSL- szyfruje on dane przesyłane drogą elektroniczną i gwarantuje zachowanie poufności transakcji zawieranych przez stronę internetową.

A

certyfikat SSL CERTYFIKAT SSL

Naszą stronę zabezpiecza certyfikat SSL, który potwierdza naszą wiarygodność. Wszystkie wrażliwe informacje, które wyświetlisz lub wpiszesz na naszej stronie, są szyfrowane i kodowane przy użyciu 256 bitowego protokołu Secure Sockets Layer (SSL) dostarczonego przez niezależną instytucję. Oznacza to, że jeśli hakerzy byli w stanie przechwycić jakiekolwiek informacje, to i tak nie byliby w stanie ich odczytać. Certyfikat SSL ,to gwarancja poufności danych i bezpieczeństwa realizowanych transakcji.

rapid ssl

 

płatność online PŁATNOŚCI ONLINE

Płatność za zakupione produkty możesz zrealizować online za pomocą popularnych, sprawdzonych i bezpiecznych serwisów tj. PayU, PayPal.

payupaypal

 

antywirus OCHRONA ANTYWIRUSOWA

Ponad to komputery, na których pracujemy i przetwarzamy dane, posiadają sprawdzone oprogramowanie antywirusowe firmy AVAST z zaawansowaną opcją AVAST Internet Security. Dzięki temu mamy zapewnioną stałą ochronę przed wirusami.

avast

 

Możesz się czuć u nas bezpiecznie.

Popularne kategorie
Nasi partnerzy
orlen paczka
DPD
Logo Inpost Paczkomaty
Logo Pocztex
blik
Logo Payu
Logo Paypal
Logo Mastercard
Logo Visa
Logo Ing
Uczestniczymy w
opineo
ceneo
trusted shops
zaufane.pl opinie konsumenckie

Weryfikacja wieku!

CZY MASZ SKOŃCZONE 18 LAT?

TAK NIE