Koszyk

Zwroty i wymiana

 

odstąpienie od umowy ZASADY ZWROTÓW/ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W naszym sklepie masz prawo do odstąpienia od umowy (zwrotu) w ciągu 100 dni zamiast ustawowych 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
W przypadku chęci dokonania zwrotu prosimy pamiętać, że produkty higieniczne (wibratory, masturbatory itp.) możemy przyjąć tylko bez naruszonych plomb lub rozerwanej folii. W przypadku bielizny konieczne jest przymierzanie odzieży na własną bieliznę i nie odcinanie metek. Produkty zabrudzone, z zerwanymi metkami i naruszonymi plombami nie będą weryfikowane przez producenta, co wymusza na nas odrzucenie zwrotu (więcej informacji w Regulaminie oraz Ustawie o prawach konsumenta art.38).

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 100 dni od dnia, w którym wszedłeś/ weszłaś w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.

Przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prosimy o poinformowanie nas mailowo pod adresem sklep@kraina-doznan.pl lub listownie na adres E-Internet, ul. Okulickiego 1, 05-660 Warka o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną, formularz elektroniczny na stronie kraina-doznan.pl).

 

ZWROT KROK PO KROKU

KROK 1. Formularz odstąpienia od umowy

Wypełnij formularz odstąpienia od umowy. Wypełniając formularz w wersji elektronicznej nie musisz nic drukować. Wersję wydrukowaną dołącz do przesyłki.

Wersja elektroniczna
albo
Wersja do druku

Korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe. Możesz również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne, jednoznaczne oświadczenie - drogą elektroniczną.

Polecamy skorzystanie z powyższego FORMULARZA ON_LINE. Jeżeli skorzystasz z tej możliwości nie musisznic drukować, a my prześlemy Ci niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy pocztą elektroniczną. Wypełnienie formularza drogą elektroniczną ułatwi nam i przyspieszy obsługę zwrotu.

KROK 2. Zwrócenie towaru

Towar należy nadać niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. W celu szybkiej i wygodnej wysyłki paczki, możesz skorzystać z poniższego Wygodnego Zwrotu przygotowanego wspólnie z firmą AlleKurier. Tutaj wygodnie nadasz i opłacisz przesyłkę (do paczkomatu lub kurierską) - prosimy kliknąć w poniższy baner (prosimy jednocześnie pamiętać o wypełnieniu formularza odstąpienia od umowy – w wersji elektronicznej lub wersji do druku).

 

 

ALTERNATYWNIE, Jeżeli nie korzystasz z Wygodnych Zwrotów opisanych powyżej, to prosimy o samodzielne zaadresowanie i wysłanie przesyłki na adres:
E-Internet
ul. Okulickiego 1,
05-660 Warka
lub
Paczkomat WRK01M ul. Szwedzka 21, 05-660 Warka

Prosimy o podanie adresu email odbiorcy: sklep@kraina-doznan.pl i numeru telefonu +48 731 719 961

Prosimy pamiętać, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem

Prosimy o staranne zapakowanie paczki i odpowiednie jej zabezpieczenie, przynajmniej tak, jak my zapakowaliśmy paczkę.

KROK 3. Weryfikacja otrzymanej przesyłki

Nasi pracownicy sprawdzą zgodność zawartości przesyłki z otrzymanym formularzem odstąpienia od umowy. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz od nas informację na adres mailowy podany w zamówieniu. Czasami może to potrwać kilka dni, ze względu na sezonową, zwiększoną ilość zwrotów.

KROK 4. Zwrot środków

Po uwzględnieniu zwrotu, niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy, zwrócimy Tobie środki. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania.
Płatności dokonamy poprzez:

  • BLIK/PayU/Przelewy24/Płatność kartą/PayPo/PayPal/Google Pay/ - zwrot za pośrednictwem tych serwisów realizujemy do 1-2 dni roboczych od zakończenia weryfikacji,
  • płatność przy odbiorze - zwrot na konto podane w Formularzu zwrotu realizujemy do 7 dni

KROK 5. Wymiana towaru

Aby wymienić towar na inny (kolor, rodzaj, czy inna cecha ), zadzwoń lub napisz do nas e-mail: sklep@kraina-doznan.pl i poinformuj o produkcie, który Cię interesuje w zamian – ustalimy jego dostępność. Towar, który Ci nie odpowiadał możesz odesłać wraz z wypełnionym drukiem odstąpienia od umowy zawartej na odległość , a w międzyczasie dokonać nowego zakupu.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat Twoich praw, znajdziesz w Regulaminie. W razie pytań napisz lub zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

Pamiętaj: Nie będziemy mogli przyjąć zwrotu jeżeli opakowanie gadżetu erotycznego będzie naruszone nawet jedynie poprzez zdjętą plombę lub usuniętą folię. Nie będziemy mogli przyjąć zwrotu bielizny, jeśli będzie ona nosiła ślady używania lub jeśli metki zostaną usunięte.

Popularne kategorie
Nasi partnerzy
orlen paczka
DPD
Logo Inpost Paczkomaty
Logo Pocztex
blik
Logo Payu
Logo Paypal
Logo Mastercard
Logo Visa
Logo Ing
Uczestniczymy w
opineo
ceneo
trusted shops
zaufane.pl opinie konsumenckie

Weryfikacja wieku!

CZY MASZ SKOŃCZONE 18 LAT?

TAK NIE